GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 12476196
nr 1247 6196
Skålar
3 st. Kina, 1800-tal, porslin. Längd: ca 12-19,5 cm
Kondition: en med liten nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:35:58
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Skålar
Kondition: en med liten nagg
nr 1247 6196
Skålar
Kondition: en med liten nagg
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 8 april 2019 |