GLASS & CERAMICS / Glass / Bowls 9177105

nr 917 7105

BOWLS

2 pcs, etched pattern, signed. , height: 16, diameter: 24, en är naggad.

2 st, etsad dekor, signerad. , höjd: 16, diameter: 24

Condition: en är naggad

SEK 150

Monday October 13 2014
at 18:19:24

11/10 17:50:52 1      100 kr
13/10 18:14:24 2      Vinnande bud