GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål på fot 14943083

nr 1494 3083

Skål på fot

Böhmen, överfångsglas, 1930-tal. Diameter: 19. Höjd: 20 cm

Kondition: nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 20:49:05

3/10 20:32:12 1      Vinnande bud