GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 6798003
nr 679 8003
Skål
Murano, Italien, 1950-tal, Osignerad, längd: 24
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 januari 2011
kl 18:28:12
27/1 00:38:13
31 jan
50-tal
Läs mer om 50-tal