GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 6798003

nr 679 8003

Skål

Murano, Italien, 1950-tal, Osignerad, längd: 24

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 januari 2011
kl 18:28:12

27/1 00:38:13 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 31 jan

50-tal

Läs mer om 50-tal