GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 6738559
nr 673 8559
Skål
med lock, 1800-tal Frankrike, genombruten dekor, längd: 15
Kondition: mindre nagg på knoppen
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 december 2010
kl 19:45:53
100 kr
150 kr
200 kr