GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 6738559

nr 673 8559

Skål

med lock, 1800-tal Frankrike, genombruten dekor, längd: 15

Kondition: mindre nagg på knoppen

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 december 2010
kl 19:45:53