GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 12861613

nr 1286 1613

Skål

Kina, 1800-talets mitt, Dekor med fladdermöss, sländor & fjärilar, diameter: 20, höjd: 8,5 cm

Kondition: bruksslitage

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:21:55