GLASS & CERAMICS / Art Glass / Bowl 11457109
nr 1145 7109
BOWL
Flygsfors, Coquille, length: 33 cm,
Flygsfors, Coquille, längd: 33 cm
800
SEK 500
Monday November 20 2017
at 19:13:19
17/11 08:37:05
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
Read more about Retro - 50/60-tal
BOWL
nr 1145 7109
BOWL
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 500 |
Monday November 20 2017 |
17/11 08:37:05 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
På vår populära retroauktion med fokus på 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremål från 1900-talet. Här finns barstolar, bordslampor, burkar, byråar, cocktailglas, fåtöljer, figuriner, ...Read more about Retro - 50/60-tal