GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 12354001

nr 1235 4001

Skål

Bengt Lindqvist (1909-1983), Ödsmål, Sverige. Glaserad keramik, 1950-tal. Signerad. Diameter: 26 cm. Höjd: 14 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 16:07:32)
Uppdatera
Visning

fredag 15/2, lördag 16/2, söndag 17/2 och måndag 18/2

Auktionen
avslutas:

måndag 18 februari kl 18:59:52

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
11/2 17:54:05 1      100 kr
13/2 10:31:32 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor