GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 12354001

nr 1235 4001

Skål

Bengt Lindqvist (1909-1983), Ödsmål, Sverige. Glaserad keramik, 1950-tal. Signerad. Diameter: 26 cm. Höjd: 14 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:03:08