KONST / Litografier / Silkscreen 16743267
nr 1674 3267
Frank Rylander
(f. 1953), Sverige
Silkscreen, Signerad, numrerad 119/150, oramat löst blad. Bladets mått: 40x40 cm
Frank Rylander, svensk konstnär född 1953.
måndag 27 januari 2025
kl 19:59:02