KONST / Litografier / Silkscreen 16743266
nr 1674 3266
Ann Makander
(f. 1954), Sverige
Silkscreen, "Mönster". Signerad, numrerad 27/50, daterad -84, oramat löst blad. Bladets mått: 80x61 cm
Ann Makander, svensk målare och grafiker född i Malmö 1954.
måndag 27 januari 2025
kl 19:55:48