GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Servisdelar 14688328

nr 1468 8328

Stig Lindberg

(1916-1982), Sverige

Servisdelar, 6 delar, Berså, Gustavsberg 1960-1974, stiliserade gröna blad på vit botten

Konditionsrapport: nagg, slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 19:00:45

Stig Lindberg

Läs mer om Stig Lindberg
Berså (Stig Lindberg)