GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Servisdelar 12411284
nr 1241 1284
Servisdelar
11 delar + 2, Napoleon Ivy, Wedgwood
Kondition: slitage, skador, blekt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:04:22
18/3 14:53:22