GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Servisdelar 11334379
nr 1133 4379
Servisdelar
ca 80 delar, Ostindia, Rörstrand
Kondition: Slitage, delvis missfärgningar och krackeleringar
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 20:02:37
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
Rörstrand