GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 10985517

nr 1098 5517

DINNER SET

Arabia, Arctica, ca 25 pieces, wear, damages.

Arabia, Arctica, ca 25 delar

Condition: slitage, skador

SEK 600

Monday Mars 27 2017
at 18:26:55

Arabia