FURNITURE / Tables / Serving table 13272085

nr 1327 2085

SERVING TABLE

med klaff och låda, Lars Larsson, 1974, walnut. Length: 75 cm + 40. Width: 45 cm, height: 65 cm, brännstämplad, wear, damages.

med klaff och låda, Lars Larsson, 1974, valnöt. Längd: 75 cm + 40. Djup: 45 cm, höjd: 65 cm, brännstämplad

Condition: slitage, skador

1000

SEK 700

Monday May 18 2020
at 18:15:01

14/5 20:09:38 1      Vinnande bud