MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 14577110

nr 1457 7110

Serveringsvagn

1950/60-tal, mahogny. Längd: 68, djup: 43 cm, höjd: 62 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 mars 2022
kl 19:05:21