MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 8516062
nr 851 6062
Sekretär
sent 1800-tal, längd: 100 cm, djup: 49 cm, höjd: 130 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:01:24
7/10 15:19:29