MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 15073129

nr 1507 3129

Sekretär

Sengustaviansk, mahogny. Bredd: 107. Djup: 48 cm. Höjd: 125 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 5 december 2022
kl 19:29:39

5/12 19:18:04 1      Vinnande bud