nr 404 7437
Sekretär
Lenght: ()
Omkring 1800, ek, längd: 107, djup: 54, höjd: 103 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
| Estimate: |
2500 |
| Sold: |
SEK 3900 |
Monday April 3 2006 at 16:15:00
| Time |
Bidder |
Bid |
31/3 15:46:39
3/4 13:19:22
3.800 kr