FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Sekretär 4286437

nr 428 6437

Sekretär

Lenght: ()

Mahogny, 1700-tal, längd: 123, djup: 62, höjd: 114 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

20000

SEK 15000

Monday September 18 2006
at 16:00:00