MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 14796491

nr 1479 6491

Sekretär

+ karmstol, Engelsk stil. Bredd: 51. Djup: 41 cm, höjd: 100 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 juli 2022
kl 19:02:56