MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 505035

nr 50 5035

SEKRETÄR

Gustaviansk stil, 1800-tal, (Fanérskador), L97 D49 H109

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.400 kr

tisdag 17 april 2001
kl 17:00:00

Den Gustavianska stilen