MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12508395

nr 1250 8395

Sekretär

England, Idegran. Längd: 74, djup: 47 cm, höjd: 100 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 april 2019
kl 20:37:35

26/4 13:25:22 1      Vinnande bud