MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 9399247
nr 939 9247
Sekretär
Björk, Mälardalen 1800-tal, längd: 110 cm, djup: 44 cm, höjd: 128 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 2 februari 2015
kl 20:01:37
31/1 22:24:37