MÖBLER / Bord / Satsbord 9952070
*
nr 995 2070
Satsbord
3 delar, Teak, Jason, Danmark
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:24:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 19:49:44
1
700 kr
8/11 23:50:35
2
500 kr
8/11 23:50:35
1
600 kr (Budbetjänt)
15/11 16:05:32
1
800 kr
16/11 11:36:45
3
Vinnande bud
16/11 13:31:02
4
1.000 kr
16/11 13:31:02
3
1.100 kr (Budbetjänt)
16/11 18:15:05
4
1.200 kr
16/11 18:15:05
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa jason norden satsbord skandinavien skandinavisk teak teakmöbler trä
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:57
-
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:11
-
8122 Fällbord
diameter: 59 cm, höjd: 73 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:32
-
8188 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 44+ 2x43, djup: 76 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:17
-
8041 Klaffbord
diameter: 105cm, höjd: 78cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:22
-
7402 Lampbord
Ett par, England, mahogny. Bredd: 40 cm, bredd, 47..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:13
*
Satsbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2070
Satsbord
3 delar, Teak, Jason, Danmark
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 19:49:44 | 1 | 700 kr |
8/11 23:50:35 | 2 | 500 kr |
8/11 23:50:35 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
15/11 16:05:32 | 1 | 800 kr |
16/11 11:36:45 | 3 | Vinnande bud |
16/11 13:31:02 | 4 | 1.000 kr |
16/11 13:31:02 | 3 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
16/11 18:15:05 | 4 | 1.200 kr |
16/11 18:15:05 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa jason norden satsbord skandinavien skandinavisk teak teakmöbler trä
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:57 -
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:11 -
8122 Fällbord
diameter: 59 cm, höjd: 73 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:32
-
8188 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 44+ 2x43, djup: 76 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:17 -
8041 Klaffbord
diameter: 105cm, höjd: 78cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:22 -
7402 Lampbord
Ett par, England, mahogny. Bredd: 40 cm, bredd, 47..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:13