FURNITURE / Misc. Furniture / Bed 10656476
nr 1065 6476
BED
1920s, birch wood, Omarbetad, 175x190 ca, Saknar (mittslå), kompletterad slitage.
20-tal, Björk, Omarbetad, 175x190 ca
Condition: Saknar (mittslå), kompletterad slitage
800
SEK 100
Monday October 31 2016
at 20:30:03
31/10 19:25:06