FURNITURE / Misc. Furniture / Head/footboards 11468266
nr 1146 8266
HEAD/FOOTBOARDS
one pair, bedstead, walnut, wear, damages.
2 delar, Imperialsäng, Valnöt
Condition: slitage, skador
800
SEK 400
Monday November 27 2017
at 20:00:06
350 kr