FURNITURE / Furniture Sets / Furniture set 15307443
nr 1530 7443
FURNITURE SET
10 pieces, late 19th century, wear.
10 delar, Sent 1800-tal
Condition: slitage
1000
SEK 2400
Monday Mars 27 2023
at 19:37:07
100 kr
150 kr
200 kr
1.000 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr