MÖBLER / Bord / Salongsbord 9546309

nr 954 6309

Salongsbord

Senempire, längd: 117 cm, djup: 73 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 april 2015
kl 18:28:10

13/4 17:54:19 1      100 kr
13/4 18:23:10 2      Vinnande bud

Senempiren