MÖBLER / Bord / Salongsbord 8146485

nr 814 6485

Salongsbord

Nyrokoko, Björk, längd: 100, djup: 75, höjd: 71

Kondition: skadad, slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2013
kl 20:25:31

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.