MÖBLER / Bord / Salongsbord 13464366
nr 1346 4366
Salongsbord
Karl Johanstil, mahogny. Bredd: 90cm x2x23 cm. Djup: 70 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:40:50
7/9 17:55:45
100 kr
7/9 20:35:50