MÖBLER / Bord / Salongsbord 5608202
nr 560 8202
Salongsbord
Empire-stil, 1700, 1800-tal, Holland längd: 100, djup: 70, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
måndag 12 januari 2009
Karl Johanstil/Empir