MÖBLER / Bord / Salongsbord 7652159
nr 765 2159
Salongsbord
1800-tal, längd: 100, djup: 65, höjd: 77
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juni 2012
kl 18:35:22
17/6 07:48:29
150 kr
18/6 16:07:08