ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sabel 13835063

nr 1383 5063

Sabel

1800-tal. Längd: 87, dekorerat handtag & klinga

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:47:26