![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 10695115
*
nr 1069 5115
Ryamatta
1960-tal, 245x148
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:31:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 16:25:39
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
5224 Matta
137x204 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:34
-
5032 Matta
185x280
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:38
-
4201 Matta
Afghan Gobi, 149x189 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:29
-
4202 Matta
Afghan Gobi, 203x297 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:36
-
4199 Matta
Gabeh Golsang, 267x359 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:24
-
5251 Matta
Kayseri, "tree of life", silke, 40x63 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:29
*
Ryamatta
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5115
Ryamatta
1960-tal, 245x148
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 16:25:39 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{7688C592-61AD-481C-97B4-0D1BE406BA8E}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
5224 Matta
137x204 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:34 -
5032 Matta
185x280
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:38 -
4201 Matta
Afghan Gobi, 149x189 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:29
-
4202 Matta
Afghan Gobi, 203x297 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:36 -
4199 Matta
Gabeh Golsang, 267x359 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:24 -
5251 Matta
Kayseri, "tree of life", silke, 40x63 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:29