ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 13231028

nr 1323 1028

Märta Måås-Fjetterström

(1873-1941), Sverige

Röllakan, "Sommarmattan". Signerad MMF (före 1942). 111x213 cm

Kondition: slitage

Utrop:

20.000 kr

Såld:

16.000 kr

måndag 27 april 2020
kl 20:32:25

     1.100 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     9.200 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     9.600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     10.500 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     12.500 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     13.500 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     14.500 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • Klassiska
  • 27 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska