Ã–VRIGT / Mattor / Röllakan 12815439

nr 1281 5439

Röllakan

Alice Wallebäck. Signerad AW, 167x255 cm

Kondition: slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:26:34

12/10 16:39:50 1      Vinnande bud