MÖBLER / Bord / Rökbord 13824479

nr 1382 4479

Rökbord

30-tal, intarsia, saknar glasskiva. Bredd: 60, djup: 60 cm, höjd: 60 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:15:33

27/2 11:46:42 1      Vinnande bud