ART / Frames / Frames 15218330
nr 1521 8330
FRAMES
2 pcs, old, outer dimensions including frame: 91x65 - 135x96,
2 st, modell äldre, yttermått inklusive ram: 91x65 - 135x96 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 500
Monday February 13 2023
at 19:07:04
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr
FRAMES
Condition: slitage, skador
nr 1521 8330
FRAMES
Condition: slitage, skador
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 500 |
Monday February 13 2023 |