KONST / Ramar / Ramar 15218330
nr 1521 8330
Ramar
2 st, modell äldre, yttermått inklusive ram: 91x65 - 135x96 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:07:04
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
Ramar
Kondition: slitage, skador
nr 1521 8330
Ramar
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 13 februari 2023 |