KONST / Ramar / Ramar 14997083
nr 1499 7083
Ramar
5 st, Gustaviansk stil, yttermått inklusive ram: 27x19 - 56x41 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:57:58
31/10 14:41:14
Den Gustavianska stilen
Ramar
Kondition: slitage, skador
nr 1499 7083
Ramar
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 31 oktober 2022 |
31/10 14:41:14 | 1 | Vinnande bud |
Den Gustavianska stilen