KONST / Ramar / Ram 10028547

nr 1002 8547

Ram

Sent 1800-tal, ramens innermått: 36x55

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 december 2015
kl 20:35:59

Tilgman Keramik