KONST / Ramar / Ram 5326160
*
nr 532 6160
Ram
Sekelskifte 1900, 44 x 36
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juli 2008
kl 16:32:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/7 14:19:28
1
200 kr
14/7 13:00:19
2
150 kr
14/7 13:01:22
2
250 kr
14/7 16:19:07
3
400 kr
14/7 16:20:35
2
400 kr
14/7 16:21:20
2
600 kr
14/7 16:21:54
4
500 kr
14/7 16:23:16
4
600 kr
14/7 16:24:46
2
Vinnande bud
14/7 16:27:18
3
700 kr
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54
-
2073 Färglitografi
Francois Arnal (1924-2012), komposition. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:40
*
Ram
nr 532 6160
Ram
Sekelskifte 1900, 44 x 36
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 juli 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/7 14:19:28 | 1 | 200 kr |
14/7 13:00:19 | 2 | 150 kr |
14/7 13:01:22 | 2 | 250 kr |
14/7 16:19:07 | 3 | 400 kr |
14/7 16:20:35 | 2 | 400 kr |
14/7 16:21:20 | 2 | 600 kr |
14/7 16:21:54 | 4 | 500 kr |
14/7 16:23:16 | 4 | 600 kr |
14/7 16:24:46 | 2 | Vinnande bud |
14/7 16:27:18 | 3 | 700 kr |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54 -
2073 Färglitografi
Francois Arnal (1924-2012), komposition. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:40