bakg

  KONST / Ramar / Ram 13899563



*

nr 1389 9563


Ram

rokokostil, nutida, yttermått inklusive ram: 89x118 cm


Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

Sista tid för bud online:

måndag 5 april 2021
kl 19:27:24


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
31/3 19:38:46 1      100 kr
4/4 13:03:38 2      200 kr
5/4 18:50:58 3      300 kr
5/4 19:03:46 4      300 kr
5/4 19:03:46 3      300 kr (Budbetjänt)
5/4 19:04:11 4      350 kr
5/4 19:10:23 4      500 kr
5/4 19:11:09 1      400 kr
5/4 19:11:09 4      450 kr (Budbetjänt)
5/4 19:12:10 1      500 kr
5/4 19:12:10 4      500 kr (Budbetjänt)
5/4 19:13:07 1      600 kr
5/4 19:14:11 4      700 kr
5/4 19:14:55 4      800 kr
5/4 19:18:04 1      800 kr
5/4 19:18:04 4      800 kr (Budbetjänt)
5/4 19:22:24 1      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida ram ramar rokoko rokoko-stil rokokostil
  • 8002 Etsning
    Gérard Titus-Carmel (f. 1942), Frankrike. Signerad..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    17 maj kl 20:49
  • 8140 Färgetsning
    Jorgo Krallis (f. 1937), "Flip-Flap". Signerad, nu..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    17 maj kl 18:04
  • 8139 Färgetsning
    Jorgo Krallis (f. 1937), "Froggie". Signerad, numr..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    17 maj kl 20:57




Ladda ner broschyr