Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Ramar / Ram 4572211



*

nr 457 2211


Ram

med oljetryck, 73 x 89


Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

Sista tid för bud online:

måndag 19 mars 2007
kl 17:59:28


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
18/3 17:12:55 1      1.500 kr
18/3 17:22:03 2      1.500 kr
18/3 17:32:17 2      1.800 kr
18/3 17:34:48 1      Vinnande bud
18/3 17:36:51 1      justering av budtak


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: oljetryck ram ramar
  • 6665 AkrylmÃ¥lning
    Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 20:08
  • 6536 Blyerts
    Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 18:57
  • 6613 Bojaner
    2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 20:19




Ladda ner broschyr