KONST / Ramar / Ram 13746193
*
nr 1374 6193
Ram
innermått: 46x57cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2021
kl 20:24:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/1 21:42:33
1
100 kr
21/1 10:43:28
2
200 kr
22/1 10:07:40
3
250 kr
25/1 19:44:35
4
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: innermått: 46x57cm ram ramar
-
9259 Bestickuppsätt..
96 delar, silver, WA Bolin, monogram. Längd: 14,5-..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:51
-
8301 Bordsram
omkring 1900, bemålad, 30x18
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:36
-
9361 Färglitografi
Lennart Gram (1910-1996), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:34
-
8050 Fotografi
Staffan Redin (1962), kropp, Signerad a tergo, dat..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:44
-
9204 Gräddkanna
Berlin, 1800-tal, Porslin. Höjd: 7 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:22
-
9077 Kaffeservisdelar
6 st, Gefle.
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:05
*
Ram
nr 1374 6193
Ram
innermått: 46x57cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/1 21:42:33 | 1 | 100 kr |
| 21/1 10:43:28 | 2 | 200 kr |
| 22/1 10:07:40 | 3 | 250 kr |
| 25/1 19:44:35 | 4 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: innermått: 46x57cm ram ramar
-
9259 Bestickuppsätt..
96 delar, silver, WA Bolin, monogram. Längd: 14,5-..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:51 -
8301 Bordsram
omkring 1900, bemålad, 30x18
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:36 -
9361 Färglitografi
Lennart Gram (1910-1996), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:34
-
8050 Fotografi
Staffan Redin (1962), kropp, Signerad a tergo, dat..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:44 -
9204 Gräddkanna
Berlin, 1800-tal, Porslin. Höjd: 7 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:22 -
9077 Kaffeservisdelar
6 st, Gefle.
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:05



