bakg

  KONST / Ramar / Ram 13746193



*

nr 1374 6193


Ram

innermått: 46x57cm


Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 25 januari 2021
kl 20:24:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
19/1 21:42:33 1      100 kr
21/1 10:43:28 2      200 kr
22/1 10:07:40 3      250 kr
25/1 19:44:35 4      Vinnande bud


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: innermått: 46x57cm ram ramar
  • 3419 Affisch
    Cramér Baletten, Svenska Riksteatern, bladets mått..//
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    1 mars kl 20:27
  • 2003 Affisch
    Roy Lichtenstein (1923-1997), USA. Lincoln Center ..//
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    om en månad
    22 mars kl 19:23
  • 3150 Assietter
    11 delar, Johan Ekelund, Ystad. Diameter: 18 cm
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    1 mars kl 20:10
  • 4053 Assietter
    12st, Royal Copenhagen, blomstermotiv. Diameter: 20cm
    Aktuellt bud: 1.300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    1 mars kl 19:23
  • 2002 Blandteknik
    Jorge B Stever (f. 1940), Tyskland. Signerad, numr..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en månad
    22 mars kl 20:05
  • 2017 Blandteknik
    Max Walter Svanberg (1912-1994), Sverige. Signerad..//
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    Auktionen avslutas
    om en månad
    22 mars kl 18:57




Ladda ner broschyr