KONST / Ramar / Ram 5831832
*
nr 583 1832
Ram
1800-tal, innermått, 44x58
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 maj 2009
kl 18:50:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 14:16:49
1
1.000 kr
17/5 21:40:52
2
1.000 kr
17/5 21:42:01
2
1.200 kr
18/5 15:01:19
1
1.200 kr
18/5 15:01:36
1
1.300 kr
18/5 16:06:32
3
1.700 kr
18/5 17:36:48
2
1.500 kr
18/5 17:51:26
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: innermått ram ramar
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:54
-
2073 Färglitografi
Francois Arnal (1924-2012), komposition. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:40
*
Ram
nr 583 1832
Ram
1800-tal, innermått, 44x58
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 maj 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/5 14:16:49 | 1 | 1.000 kr |
17/5 21:40:52 | 2 | 1.000 kr |
17/5 21:42:01 | 2 | 1.200 kr |
18/5 15:01:19 | 1 | 1.200 kr |
18/5 15:01:36 | 1 | 1.300 kr |
18/5 16:06:32 | 3 | 1.700 kr |
18/5 17:36:48 | 2 | 1.500 kr |
18/5 17:51:26 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: innermått ram ramar
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:54 -
2073 Färglitografi
Francois Arnal (1924-2012), komposition. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:40