GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Presenterfat 5351096
nr 535 1096
Presenterfat
fajans, 16/1700-tal, troligen Savona, dia 27 (skador)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 augusti 2008
11/8 14:22:18