MÖBLER / Bord / Poudreuse 17377339

nr 1737 7339

Poudreuse

Louis XV-stil, Valnöt. Längd: 80 cm, djup: 45 cm, höjd: 71 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 november 2025
kl 20:46:24