GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Potta 5555324

nr 555 5324

Potta

England + 3st blå-vita krus

Kondition: nagg,slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 december 2008
kl 17:26:30