KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Porträtt 14461037
nr 1446 1037
Porträtt
2 st, Empire, Oidentifierad konstnär. Ej signerad, President och presidenskan Billbergh, 57x49cm, yttermått inklusive ram: 71x63cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:26:27
31/1 18:02:00
- Klassiska
31 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Karl Johanstil/Empir
Senempiren