KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Porträtt 14461037

nr 1446 1037

Porträtt

2 st, Empire, Oidentifierad konstnär. Ej signerad, President och presidenskan Billbergh, 57x49cm, yttermått inklusive ram: 71x63cm

Utrop:

8.000 kr

Såld:

7.000 kr

måndag 31 januari 2022
kl 19:26:27

31/1 18:02:00 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 31 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Karl Johanstil/Empir
Senempiren